HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

W dniach 29 i 30 sierpnia 2018r. odbędą się egzaminy poprawkowe dla uczniów szkoły branżowej i technikum. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.

TRWA REKRUTACJA
DO KLAS PIERWSZYCH

SZCZEGÓŁY NA PLAKATACH

STYPENDIUM RADY POWIATU WROCŁAWSKIEGO

Jeśli jesteś uczniem technikum i masz na swoim koncie wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe, możesz otrzymać Stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego. Szczegóły w ulotce lub pod linkiem.

____________________________________________________

PROGRAM RZĄDOWY "DOBRY START"

Program "Dobry start" to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. Szczegóły w ulotce.

przeczytaj ulotkę

link do MRPiPS

____________________________________________________

KONKURS "ZWYKLI LUDZIE WIELKIMI BOHATERAMI"

V edycja konkursu "Zwykli ludzie wielkimi bohaterami została zakończona. Jury oceniło prace w trzech kategoriach. W konkursie wzięło udział 44 uczniów z 13 szkół z całej Polski. Znamy już nagrodzonych i wyróżnionych. Wszystkim laureatom gratulujemy.

poznaj wyniki

TERMINARZ EGZAMINÓW
POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE w ZAWODZIE

Uczniowie klas 3 FB, 3 MA, 3 CW, 3 SW oraz 3 TF i 4 TF od 19 czerwca do 2 lipca 2018r. będą zdawali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Prosimy wszystkich uczniów o zapoznanie się z terminarzem.

terminarz

KONKURS CZYTELNICZY 2018 - wyniki

Bibliteka szkolna była organizatorem konkursu czytelniczego. Uczniowie przeczytali wybrane książki i wypełnili test dotyczący znajomości tych lektur. W tym roku dziewczyny znowu były najlepsze. Chłopcy, najwyższa pora zacząć czytać książki. Następny taki konkurs, już za rok.

poznaj wyniki konkursu

KONKURS FRYZJERSKI - Young Hair Master

W dniu 6 marca 2018 po raz piąty został zorganizowany konkurs fryzjerski dla klas technikum. Obejrzeliśmy ciekawe fryzury i niepowtarzalne stylizacje, a najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody od firmy "FALE LOKI KOKI". Oj działo się !!!

____________________________________________________

KONKURS FRYZJERSKI o TYTUŁ "KRÓLA FRYZJERÓW"

W marcu odbyła się II edycja dolnośląskiego Koknursu o Tytuł "Króla Fryzjerów". Było to wyjątkowe wydarzenie. Uczestnicy konkursu pokazali swoje niesamowite zdolności i umiejętniości, uczniowie oraz nauczyciele ZSZ nr 5 w pięknych strojach tańczyli walca angielskiego, a liczni goście wysłuchali na żywo koncertu muzyki klasycznej. Była też okazja poznać Panią Martę Orzeszynę autorkę książki o Antonim Cierplikowskim.

_______________________________________________________________________