INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW

W szkole można już odebrać suplementy do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w języku polskim i angielskim. Zapraszamy absolwentów po odbiór u wicedyrektora w gabinecie 25.

INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

Rada Rodziców podjęła decyzję o szkolnym ubezpieczeniu uczniów w roku szkolnym 2018/2019. Szczegóły ubezpieczenia we wniosku,
załączniku 1, załączniku 2, ofercie dla szkoły.

STYPENDIUM RADY POWIATU WROCŁAWSKIEGO

Jeśli jesteś uczniem technikum i masz na swoim koncie wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe, możesz otrzymać Stypendium Rady Powiatu Wrocławskiego. Szczegóły w ulotce lub pod linkiem.

____________________________________________________

PROGRAM RZĄDOWY "DOBRY START"

Program "Dobry start" to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 złotych jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. Szczegóły w ulotce.

przeczytaj ulotkę

link do MRPiPS

____________________________________________________

KONKURS "ZWYKLI LUDZIE WIELKIMI BOHATERAMI"

V edycja konkursu "Zwykli ludzie wielkimi bohaterami została zakończona. Jury oceniło prace w trzech kategoriach. W konkursie wzięło udział 44 uczniów z 13 szkół z całej Polski. Znamy już nagrodzonych i wyróżnionych. Wszystkim laureatom gratulujemy.

poznaj wyniki

KONKURS FRYZJERSKI - Young Hair Master

W dniu 6 marca 2018 po raz piąty został zorganizowany konkurs fryzjerski dla klas technikum. Obejrzeliśmy ciekawe fryzury i niepowtarzalne stylizacje, a najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody od firmy "FALE LOKI KOKI". Oj działo się !!!

____________________________________________________

KONKURS FRYZJERSKI o TYTUŁ "KRÓLA FRYZJERÓW"

W marcu odbyła się II edycja dolnośląskiego Koknursu o Tytuł "Króla Fryzjerów". Było to wyjątkowe wydarzenie. Uczestnicy konkursu pokazali swoje niesamowite zdolności i umiejętniości, uczniowie oraz nauczyciele ZSZ nr 5 w pięknych strojach tańczyli walca angielskiego, a liczni goście wysłuchali na żywo koncertu muzyki klasycznej. Była też okazja poznać Panią Martę Orzeszynę autorkę książki o Antonim Cierplikowskim.

_______________________________________________________________________