NASZA SZKOŁA MA JUŻ PATRONA

W dniu 25 maja 2011 roku odbyła się uroczystość nadania imienia Jana Kilińskiego Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 5 oraz Technikum nr 5. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości. Świętowanie rozpoczęło się od mszy świętej w parafii p. w. Św. Henryka. Następnie goście, nauczyciele i uczniowie przeszli z kościoła do szkoły przy akompaniamencie orkiestry wojskowej. Przemarsz barwnego pochodu wywołał zaciekawienie przechodniów. W sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się część oficjalna z udziałem władz, młodzieży oraz pracowników szkoły. Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom, którzy zwyciężyli w szkolnych konkursach związanych z Janem Kilińskim. Byliśmy zachwyceni, że ten szczególny dla nas dzień uświetniło swoją obecnością wielu wspaniałych gości. Wśród nich byli przedstawiciele Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych z Sosnowca. Szkoły, której patronem jest również Jan Kiliński.

GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

NASZE PRZYGOTOWANIA DO UROCZYSTOŚCI