WIESŁAW FILIPIAK - DYREKTOR
Nauczyciel i egzaminator maturalny z matematyki. Uwielbia pracę z młodzieżą, u której ceni kreatywność, inteligencję, świeże spojrzenie na wiele spraw oraz radość z życia. Uwielbia sport, głównie piłkę nożną – kibic WKS Śląsk, choć nie tylko. Zna się na wielu dyscyplinach sportowych. Posiada spore archiwum czasopism sportowych. W młodości marzył by zostać komentatorem sportowym. Oprócz sportu lubi film i dobrą muzykę (miłośnik polskiego rocka lat 80-tych). Kolejną jego miłością są podróże, a w szczególności wędrówki po górach.

MAŁGORZATA KOŃCZYŃSKA - WICEDYREKTOR
Nauczycielka chemii oraz przedmiotów zawodowych w zawodzie piekarz i cukiernik. Inicjatorka wszystkiego, co związane ze słodyczami w Zespole Szkół Zawodowych nr 5, organizatorka kiermaszu bożonarodzeniowego, wielkanocnego, konkursów na ozdoby i wypieki. Opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Współorganizatorka Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz. Lubi uczniów Z WZAJEMNOŚCIĄ!!! - chętnie dzieli się z nimi wiedzą, doświadczeniem, nie odmówi także pomocy w rozwiązaniu problemu. Pływa, nurkuje, czyta książki obyczajowe, podróżuje i chodzi po górach, a do tego piecze wszystko, od chleba, przez bułeczki, po ciasta i ciasteczka. Wiecznie zabiegana. W skrócie: kobieta wielozadaniowa.
JACEK KRASNOWSKI - WICEDYREKTOR
„Tylko matematyka gimnastykuje umysł ucznia w sposób niedostrzegalny, czyni go elastycznym, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny”… Stanisław Wielgus.
MONIKA SMACZNY - PEDAGOG SZKOLNY
Pedagog w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. Pracuje z młodzieżą z dużym zaangażowaniem, jest zawsze otwarta na ludzi i ich problemy. Nie podaje gotowych rozwiązań, ale nakłania do refleksji i samodzielnego podejmowania właściwych decyzji. Lubi czytać książki. Każdy dzień bez książki, to dzień stracony...:) Kocha zwierzęta, pies i świnka morska należą do jej rodziny, złożonej z męża i dwóch córek.